...


1395-12-02

برگزاری دومين همايش ملي انجمن شهر تهران ( 28بهمن ؛ تالار فرهنگ تهران)

...

دومين همايش ملي انجمن شهر تهران باعنوان همايش ملي ارتقاي كيفيت برمبناي درك و فهم جهاني براي زيست  بهتر روز پنج شنبه 28/11/1395 باحضور و سخنراني معاونت محترم وزیر آموزش وپرورش جناب اقاي مهندس زرافشان، جناب اقاي دكتر عمادي رئيس مركز سنجش و اقاي حدادي معاونت محترم نيروي انساي اداه كل اموزش و پرورش شهر تهران و همچنين اعضاي محترم شوراي اجرايي اتحاديه تشكيل شد.

همكاران علاقمند و مشتاق از استانهاي مختلف از سیستان و بلوچستان گرفته تا آذربایجان زینت بخش محفل علمی و آموزشی این همایش ملی شده بودند؛ در ابتدا همایش با قرائت کلام الله مجید و سرود ملی رسما افتتاح گردیدو با سخنراني  آقاي حدادي و سركار خانم عصمتي رئيس همايش پیگیری شد.

در این همایش آقاي مهندس علی زرافشان معاون محترم  وزير آموزش و پرورش سخنراني ایراد فرموده و سپس آقاي دكتر حسني و دكتر نصيري قیداری دبير كميسيون ملي يونسكو در ايران نیز به ارایه سخنرانی خویش پرداختند.

سپس خانم هزاره مقدم يكي از ارائه دهندگان مقاله  از استان سيستان و بلوچستان مقاله خود را ارایه دادند.

انجام آزمايش در كنار همايش یکی از برنامه های دیگر بود که عمدتا توسط آقای خلج از شهر علم ارایه گشت. در ادامه نوبت سخنراني آقاي دكتر عبدالرسول عمادي دبیر کمیته علمی همایش بود ، که با استقبال گرم حاضرین مواجه شد. ازعضو هیات رییسه همایش و معاون محترم دبیرکل ملی یونسکو آقاي دكتر خادمي نیز به خاطر حمایت هایشان تجلیل گردید.

سخنراني مقاله دوم توسط خانم دكتر شكرباغاني در حوزه آموزش محیط زیست بود و این تحقیق کتابخانه افق جدیدی برای آموزش این مقوله ایجاد مینمود. سپس از عضو هیات رییسه همایش آقای دکتر سلیمان رسولی نیز بخاطر داوری دقیق مقالات تجلیل شده، و مقاله سوم توسط خانم مهرناز طلوع شمس و معصومه شاهسواری ارایه گردید. و از آقاي شمسايي پیشکسوت انجمن تهران نیز تقدیر گردید. سپس از خانم سيفي نیز بابت همکاری ایشان تقدیر گردید.

در ادامه مقاله چهارم توسط خانم پروانه شمس ارایه شد و در انتها توسط آقای حازم فریپور از شرکت فن آموز ، آزمایشات جالب و جذابی به نمایش گذاشته شد. در خاتمه پوستر های برتر معرفی شدند که پس از ارزیابی نظرت شرکت کنندگان، برترین مقاله پوستر توسط خانم اختری به نگارش درآمده بود. اختتاميه همايش تجليل از كميته اجرايي همایش بود که از زحمات تیم آقای افاضل تشکر به عمل آمد. از مهندس پویا و اشکان  عابدی، همچنین دختر خانم دکتر شکرباغانی و آقای جلالی همسر مکرم شان و نیز آقای مرتضی محمدی وند  بابت زحمات آنها تقدیر گردید.

انجمن شهر تهران ميزبان ميهمانان عزيز چون آقای مهندس زرافشان و دکتر حسنی، دکتر نصیری قیداری، دکتر حسنی،آقای حدادی و .... واساتيدي چون دکتر عمادی،استاد معتمدي و دكتر بصيره و ساير پيشكسوتان عرصه علم و دانش  بویژه اعضای شورای اجرایی اتحادیه آقایان شیبانی، بیاتانی، عامیر، عرب؛ رسولی و همچنين همكاراني كه از استانهاي مختلف تشريف اورده بودند،مفتخر بوده و از کلیه شرکت کنندگان به ویژه همکاران محترم از استان های مختلف که از راه دور و نزدیک رنج سفر را بر خود هموار کرده و در محفل علمی همایش حضور یافتند صمیمانه سپاسگزار است.

آمار بازدید کنندگانامروز 18


کل 78,702